HAKKIMIZDA

XIANGDAO grubu en güvenilir EV şarj ekipmanlarını geliştirmeye kendini adamış uzman bir üreticidir. XIANGDAO grubu iş alanları olarak yazılım Ar-Ge, perakende sektörü bilgi inşaatı, yeni enerji elektrikli araç şarj/güç değişimi teknolojisini araştırma- geliştirme ve satış, ihracat- ithalatı kapsayan çeşitlendirilmiş bir şirkettir.

 

Üretim hattımız sektörümüzün en iyilerinden biri olup, üretim prosedürümüz, kalitenin istikrarlı olmasını sağlayan en önemli etkendir. Şirketin kuruluşundan bu yana, yönetim teorisi "teknoloji ilerlemeyi yönlendirir, müşteriler için kazan-kazan başarısı" dır.

 

Perakende sektöründe 1.000'den fazla müşteriye ERP bilgi teknolojisini uygulama konusunda yardımcı olduk. 2.000 paket servis çalışanına elektrik santrali hizmeti sağlamak için, 200 adet 2 tekerlekli elektrikli araç, elektrik santrali kabini kurduk.

 

Lider şarj teknolojisi ve endüstriyel zincir şarj çözümü "XIDAO” şarj çözümümüz, şarj istasyonu operatörlerine hizmet eder.

Deneyimli personelimiz, tam müşteri memnuniyeti sağlamak için gereksinimlerinizi görüşmek üzere her zaman hazırdır.

 

Türkiye distribütörlüğü olarak karşılıklı yararlı iş ilkesine bağlı kalarak, pazar lideri profesyonel hizmetlerimiz, kaliteli ürünlerimiz ve mükemmel satış sonrası hizmetimizle müşterilerimiz arasında güvenilir bir üne sahip olduk. Ortak başarı için bizimle iş birliği yapmak amacıyla gelen müşterilere sıcak bir hoş geldiniz.

 

TARİH

Şirketin kurucuları ve çekirdek ekibi, yazılım geliştirme, otomasyon kontrolü, IoT donanım geliştirme ve akıllı kontrol alanlarında 18 yıl çalışmış ve zengin teknoloji, Ar-Ge ve yetenek kaynakları biriktirmiştir. Çekirdek olarak yeni enerji elektrikli araç şarj işi ile tam bir endüstriyel zincir düzeni oluşturduk.

 

HİZMET

Size en iyi hizmeti verebilecek ve çok profesyonel sorularınızı yanıtlayabilecek, ürünlerimizi satın almadan önce kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlayacak çok profesyonel bir satış ekibimiz var.

 

 Hepimizin bildiği gibi satış sonrası hizmet tüm sektörler için en önemli olanıdır. Şirketimiz, gelecekteki tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilecek çok profesyonel ve yüksek nitelikli bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak ve geliştirmek için devamlı bir çalışma içerisindedir.