SSS

Ürünlerinizin kalite sertifikası var mı? Garanti süresi ne kadardır?

Tüm EV şarj ürünlerimiz CE, TÜV sertifikalarına, J1772 ürünlerimiz UL sertifikasına sahiptir. Genel olarak garanti süresi 2 yıldır.

Ticari markamızı ürünlerinize yazdırmanızı isteyebilir miyiz? Fiş ve kablonun rengi gereksinimlerimize göre özelleştirilebilir mi?

OEM üretimini destekliyoruz, ancak sipariş miktarı 100 adetten fazla olmalıdır. Fiş ve kablonun rengi, ihtiyaçlarınıza göre herhangi bir renkte özelleştirilebilir, sipariş miktarı 200 adetten fazla olmalıdır.

Ürün kaliteniz nasıl? Sorun çıkması durumunda ne yapmalıyım?

Öncelikle ürünlerimizi uzun yıllardır satıyoruz, bu alanda profesyonel mühendis ekibimiz var. Ayrıca ürünlerimiz piyasaya çıkmadan önce sıkı denetimlerden ve tekrarlanan testlerden geçmek zorundadır. Kullanımda başarısızlığa neden olan kalite de ise, yenisini ücretsiz bire bir değişim ile şarj sürekliliğinize katkı sağlıyoruz.

Evime veya iş yerime kendi özel kullanımım için şarj istasyonu kurdurabilir miyim?

Ev veya iş yerinize kendi kullanımıza özel şarj istasyonu satın alabilir ya da kurulum talebinde bulunabilirsiniz. Ev ve iş yerleri için özel olarak sunduğumuz hizmetlerimizin detaylarına Hizmetler sayfasından ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçilip keşif için yönlendirilme yapılacaktır. Yapılan teknik incelemelerden sonra ihtiyacınıza yönelik en uygun çözüm tarafınıza sunulacaktır.

Elektrikli araç şarj istasyonu kurabilir miyim?/ işletebilir miyim?

ARTARSAN ile yapacağınız iş ortaklığı sayesinde işletmenize kurduracağınız şarj istasyonu ile gelir elde edebilirsiniz. İş ortaklığı ile ilgili detaylı bilgiye Hizmetler sayfasından ulaşabilir, başvuru için formu doldurabilirsiniz. Teknik ekibimizin yapacağı keşif sonrasında tesisinize en uygun cihazın kurulumu gerçekleştirilecektir.